Riepu uzglabāšana Rīgā

„Riepu Hotelis" ir „Dalans" riepu darbnīcas nesezonas riepu vai riteņu uzglabāšanas sistēma. „Dalans" autoservisa izstrādātais „Riepu hotelis" veiksmīgi darbojas jau vairāk kā 5 gadus un tam uzticas vairāk kā 700 lietotāji, tai skaitā arī dažādi Latvijā labi pazīstami uzņēmumi - ASV vēstniecība (15 gadus), AS Recipe Plus (15 gadus), AS Super FM (Eiropas Hitu radio), AS Parex banka/Banka Citadele, VAS Latvijas Hipotēku un zemes banka, ZS Galiņi un ZS Ezerkauliņi, KS Baltijas dārzeņi, AS Map Latvia, SIA Vae Rīga u.c. uzņēmumi.
 
Atstājiet sava auto nesezonas riepu komplektu „Riepu hotelī" un Jums nevajadzēs domāt par riepu glabāšanu, tīrīšanu un, pats svarīgākais - mēģināt atcerēties, kur tās ir noliktas, kad būs pienākusi riepu maiņas sezona.
 
„Riepu hotelis" nodrošina klientam iespēju:
 
- apskatīt atstāto riepu vai riteņu datus „Dalans" mājas lapā, t.i., riepu un disku izmēru, tehnisko stāvokli, protektora modeli un dziļumu, kā arī citu informāciju
- novērtēt riepu vai disku tehnisko stāvokli, laicīgi sagatavojoties riepu maiņai
 
Īpaši ērta „Riepu hoteļa" izmantošana ir lielāku autoparku pārvaldīšanai, jo ir iespējams vienlaicīgi aplūkot visus uzņēmuma vai personas īpašumā esošos auto riepu vai riteņu komplektus. 
 
„Dalans" „Riepu hotelī" atstātās riepas un riteņi ir pieejami visu gadu autoservisa darba laikā. „Riepu hotelī" atstātais riepu vai disku komplekts tiks nomazgāts un ar klienta piekrišanu pārbaudīts un nobalansēts, kā arī klients savlaicīgi saņems informāciju par nepieciešamajiem remontdarbiem.
 
Nesezonas riepu vai riteņu komplekta glabāšana „Riepu hotelī" maksā no EUR 30.00 par vienu sezonu.
 
Lai iegūtu papildus informāciju, zvaniet pa tālruni 67 72 57 00 vai 26 40 05 61.