Eļļas maiņa

Eļļas maiņu motorā ir nepieciešams veikt auto ražotāja noteiktajos intervālos, bet ne retāk kā reizi gadā. Citos mezglos eļļas maiņu ir jāveic saskaņā ar ražotāja instrukcijām. Mūsdienu automašīnām pareiza eļļas izvēle ir ļoti svarīgs elements auto ilgmūžības nodrošināšanai. 
 
Šobrīd „Dalans" autoservisa pamatpiedāvājumu veido Mobil eļļas, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem automašīnu eļļu tirgū un kura eļļas kā oriģināleļļas izvēlas daudzi autoražotāji. Mobil piedāvā plašu eļļas klāstu, kas spēj apmierināt jebkura auto tehniskās vajadzības motoram, ātrumkārbai, kā arī citos mezglos. 
 
Bez Mobil eļļas „Dalans" autoservisā var iegādāties arī šādu ražotāju eļļas - Motul, Castrol, Texaco un BP.
 
Eļļas maiņas process aizņem aptuveni 30 minūtes. Eļļas cena ir no EUR 5.00 par litru.
 
Eļļas maiņas procesā piedāvājam uzstādīt arī augstas kvalitātes eļļas filtrus. Populārāko auto modeļu eļļas filtri ir pieejami uz vietas „Dalans" autoservisā Ķengaragā. Ja nepieciešamie eļļas filtri nebūs pieejami noliktavā, mēs tos pasūtīsim un jau pēc dažām stundām tos varēs uzstādīt Jūsu auto. Eļļas filtru cena ir no EUR 5.00 par filtru.
 
Ja gribat veikt eļļas maiņu Jums vēlamā laikā un izvairīties no gaidīšanas, uz eļļas maiņu ir ieteicams pierakstīties pa tālruni 20 23 65 85.
 
Eļļas maiņas laikā Jūsu auto tiks veikta arī bezmaksas ritošās daļas diagnostika.